Iga meeskonda võib vaadelda kui süsteemi, milles on liikmetel nii formaalsed kui mitteformaalsed rollid, omavahelised seosed ja käitumismustrid. Meeskonnaliikmete koostööst sõltub nii organisatsiooni tulemuslikkus kui ka liikmete rahulolu. Tavaline meeleolukas meeskonnakoolitus võib küll tekitada positiivse pinnavirvenduse, kuid jäämäe veealust osa see reeglina ei muuda. 

Selleks, et süsteemi päriselt muuta, on vaja töötada kõigi selle liikmetega nii eraldi kui koos. Seda järjepidevalt. Meeskonna loov-coaching kombineeribki grupi- ja individuaalcoachingu.

Miks loov-coaching?

Coaching on üha enam populaarsust koguv konsultatsioonimeetod. Tihtipeale jäädakse coachingu käigus aga kinni ratsionaalsetesse selgitustesse, jõudmata tegelike põhjusteni. Konsultatsioonide käigus ei jõuta alateadlike seosteni, miks inimene ikkagi ei tee seda, mis tundub mõistlik ning mida ta ise soovib. Loov-coaching aitab jõuda tegelike muutusteni!

Meetod seob endast coachingu, psühhoteraapia ja loovmeetodid. Loovmeetodite kasutamine võimaldab paremini tajuda meeskonna dünaamikat. Ühtlasi võimendab grupitöö loovmeetodite tulemuslikkust. Loovmeetodid rikastavad meie taju, mõistmist ja eneseväljendust ning avavad tee emotsioonide ja alateadvuse juurde. Ühtlasi arendavad loovmeetodid ka loovust, kuid see ei ole meeskonna loov-coachingu otsene eesmärk. Meie eesmärk on jõuda tõhusamalt küsimusteni, leida meeskonnaliikmete peidetud potentsiaal iseenda ja ettevõtte arengu toetamiseks. 

Loov-coaching ei keskendu pelgalt ühele probleemile, vaid käsitleme ka inimese isiksust, mõtteid, tundeid, olukordi – see on inimest ja situatsiooni kaasav. Lisaks seatud eesmärgile võimaldab loov-coaching tihtipeale märgata ka probleeme, mis on alles esile kerkimas. Lahendused võivad loovmeetodite abiga ilmenda ootamatult ning lihtsamalt.

Korraldus

Meeskonna loov-coaching on kombinatsioon individuaal- ja grupicoachingust ning toimub kuues osas:

  1. grupi coaching (8h)
  2. individuaalne coaching (2h)
  3. individuaalne coaching (2h)
  4. grupi coaching (4h)
  5. individuaalne coaching (2h)
  6. grupi coaching (4h)

Registreerumine

Anna enda meeskonna väljakutsetest ja probleemidest meile teada ja kujundame Sinu meeskonna arenguks kõige tõhusama koolitusprogrammi!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.