Mis on Sinu kui juhi jaoks tegelikult oluline? Mida Sa soovid juhina saavutada? Kas Sa kasutad enda ja teiste aega efektiivselt? Kui need küsimused on Sul mõtteis mõlkunud, siis liitu meiega JuhtimisRetkel ehk 7-päevasel juhtide enesearengule pühendatud jalgrattamatkal Gruusia mägedes ja külades.

Miks?

Hakkasime juba aastaid tagasi oma sõprade-tuttavatega jalgrattaretki korraldama. Oleme vallutanud mägesid enamuses Vahemere ja Musta mere äärsetes maades. Koolitajatena taipasime ühel hetkel, et ka juhi töö on sageli nagu ekspeditsioon, kus tuleb koos meeskonnaga mööda tundmatut rada sihile jõuda. See pole alati lihtne: ootamatused, eksimine, väsimus, motivatsiooni- ja usupuudus, üksteise toetamine asendub meeskonnas pingetega. Kas tuleb tuttav ette? 

Kõike seda ei ole lihtne enda jaoks lahti mõtestada, veelgi keerulisem on aga iseennast muuta. Kogesime enda peal, kuidas jalgrattamatk uues keskkonnas soodustab igapäevarütmist kiirkorras välja tulemist ja märkamist ning aitab tasakaalustada ebakõlasid iseendas. Nii said iga-aastastest jalgrattamatkadest meie jaoks omamoodi “restardi” tegemised. Me ei kutsu Sind lihtsalt koolitusele, vaid ootame Sind meiega koos avastusretkele!

Kellele?

Eneseavastamiseks võib minna üksi pimedasse koopasse – JuhtimisRetk on teekond koos teiste kogenud juhtidega. Meie eesmärk on arendada juhtimiskvaliteeti. Teha seda koos inimestega, kellel on juhikogemus, kelle arvamus loeb! JuhtimisRetk on mõeldud Sulle, kui tunned, et Sinu töö tulemus sõltub koostööst ning soovid olla tõeline liider igas olukorras. Sulle, kes Sa oled valmis enda ja ettevõtte arengu nimel ennast avastama, proovile panema ja sellest õppima. 

Kuidas ja millal?

JuhtimisRetkel teeme enda kogemusest vahekokkuvõtteid, seame uusi sihte ning suurendame valmisolekut nende saavutamist. JuhtimisRetke iga päev on justkui omaette minikoolitus kindla teemaga, mille käigus anname tähenduse oma kogemustele, tunnetele ja mõtetele. Samas jätame Sulle piisavalt vabadust leidmaks oma enda “teeots” ning põhjus ja ressursid seda mööda edasi minna. Loomulikult jääb ka piisavalt aega ja ruumi maagilise Gruusia nautimiseks.

Retked toimuvad mais ja septembris
Maksimaalse kogemuse saavutamiseks on grupid väikesed, kiirusta!

Registeerimine ja lisainfo: