Meie kõigi ressursid, peamiselt aeg, on piiratud. Aeg-ajalt on kasulik enda käest küsida, mis on minu jaoks tegelikult oluline, mida ma soovin saavutada ja kas ma kasutan enda aega hästi.

Kui tahame saavutada midagi uut, siis peame suutma enda ressursse teisiti kasutada – peame ümber hindama, mis on oluline ja mis mitte, seda nii enda kui ka meeskonna jaoks.

Eesmärk

JuhtimisRetke eesmärk on aidata Sul endast juhina vahekokkuvõtet teha, seada uusi sihte ja suurendada valmisolekut nende saavutamiseks.

JuhtimisRetk on mõeldud Sulle

JuhtimisRetk on mõeldud juhile, kes on enda edukal teel jõudnud kohani, kus sisseharjunud tegevus ei ole enam tulemuslik või ei vaimusta. Sa võid olla teelahkmel, kus saad otsustada, mida teha senisest erinevalt – võtta vastu uusi väljakutseid.

JuhtimisRetk on tõhus vahend juhile, kes soovib olla tõeline liider igas olukorras ja on valmis edasi arenemise nimel ennast avama ja avastama, proovile panema ja sellest õppima.

JuhtimisRetk on teekond koos kogenud juhtidega

Sisseharjunud mustritest välja saamiseks ja iseendast vahekokkuvõtte tegemiseks on vaja aega ja ruumi. Eneseavastamiseks võib minna üksi pimedasse koopasse. Meie eesmärk on arendada juhtimiskvaliteeti. Seepärast lähemegi 9 päevaks jalgratastega teele koos 6-10 juhiga, kellel on oma hindamatu kogemus.

Need on inimesed, kelle arvamus loeb! Nendest võivad saada Sulle head sõbrad ja mõttekaaslased paljudeks aastateks.

Teemad ja koolitusmetoodika

JuhtimisRetk on reaalne teekond, kus kogemuse ja analüüsi abil seome juhtimise tarkuse inimese sügavate sisemiste protsessidega. Liigume seestpoolt väljapoole, alustades juhist endast ning jätketes koostöö ja juhtimisprotsessiga.

1.päev: Teele asumine
2.päev: Kohalolek
3.päev: Harjumused ja reaktsioonid
4.päev: Rollid ja eesmärgid
5.päev: Muutused
6.päev: Minu meeskond
7.päev: Mina juhina
8.päev: Ühiskond, mina ja minu tegelik missioon
9.päev: Kuidas Retkelt igapäevasesse ellu tagasi tulla? Mida sellelt kaasa võtta?

JuhtimisRetkel on piisavalt vabadust, et anda ruumi ja aega teemadele, mis tulevad osalejate enda seest – enda küsimustega tegelemine ja kogemuse mõtestamine on kõige väärtuslikum, mis me Sulle sellelt retkelt kaasa anname. Peamine on aidata igal osalejal leida „rajaots“ ning põhjus ja ressursid seda mööda edasi minna.

JuhtimisRetk toimub jalgrattamatka vormis

Selleks, et näha asju teise nurga alt, läheme 9 päevaks ühiskonda, kus elu ei käi nende reeglite järgi, millega harjunud oleme. Püüame ennast välja lülitada digitaalsest infovoost.

Retke korraldusel lähtume meeskonna iseseisva toimimise põhimõttest – liigume jalgratastega, meil ei ole saateautot, ööbime enamasti telkides ning valmistame hommiku- ja õhtusöögi ise. Kõigil osalejatel on oma korralduslik roll ja vastutus. Nende rollide kirjeldamine, kokku leppimine ja rolli täitmisega tekkivate pingete lahendamine on üks retke õppeprotsessi osa.

Jalgrattaga võõrastes mägedes liikumine tähendab tugevat meeskonnatööd. Tuleb õppida üksteist mitte ära kaotama, võimeid, temposid ja koormuseid jagama – tegema koostööd.

Retke ajad ja kohad

JuhtimisRetk toimub Gruusia mägedes ja külades.
Oleme Retkel kokku 9 täis-päeva.
Retked toimuvad mais ja augustis.
Järgmise grupi täpset aega küsi meie käest.

JuhtimisRetke maksumus

Koolitustasu 790 € (+KM)
Lisandub korraldustasu 890 € (+KM) ja lennupiletite maksumus

Sina ise oled kõige olulisem inimene, keda sa juhid – võta endale aega!