Coaching on mõeldud ühtviisi nii tippjuhtidele, meeskonnajuhtidele kui ka tippspetsialistidele – kõikidele, kelle töö tulemuslikkus sõltub koostööst ja oskusest enesele eesmärke seada. Selle üks peamisi väljundeid on enda ja teiste käitumise mõistmine ning mõtestamine. Coachingu peaeesmärk on juhis endas toimuvate muutuste toetamine.

Miks loov-coaching?

Coaching üha enam populaarsust koguv konsultatsioonimeetod. Tihtipeale jäädakse coachingu käigus aga kinni ratsionaalsetesse selgitustesse, jõudmata tegelike põhjusteni. Konsultatsioonide käigus ei jõuta alateadlike seosteni, miks inimene ikkagi ei tee seda, mis tundub mõistlik ning mida ta ise soovib. Loov-coaching aitab jõuda tegelike muutusteni!

Meetod seob coachingu, psühhoteraapia ja loovmeetodid. Meie eesmärk on jõuda tõhusamalt küsimusteni, leida Sinu peidetud potentsiaal iseenda ja ettevõtte arengu toetamiseks. Loovmeetodid rikastavad meie taju, mõistmist ja eneseväljendust ning avavad tee emotsioonide ja alateadvuse juurde. Ühtlasi arendavad loovmeetodid ka loovust, kuid see ei ole juhi loov-coachingu otsene eesmärk.

Loov-coaching ei keskendu pelgalt ühele probleemile, vaid käsitleme ka inimese isiksust, mõtteid, tundeid, olukordi – see on inimest ja situatsiooni kaasav. Lisaks seatud eesmärgile võimaldab loov-coaching tihtipeale märgata ka probleeme, mis on alles esile kerkimas. Lahendused võivad loovmeetodite abiga ilmenda ootamatult ning lihtsamalt.

Korraldus

Juhi loov-coaching on kombinatsioon individuaal- ja grupicoachingust ning toimub kuues osas:
1. grupi coaching (8h)
2. individuaalne coaching (2h)
3.individuaalne coaching (2h)
4. grupi coaching (4h)
5. individuaalne coaching (2h)
6. grupi coaching (4h)

Grupi suurus on 6-12 osalejat. Grupi coachingus saab iga osaleja piisavalt ka sellist aega, kus kogu grupp pühendub ainult tema teemadele. Kuna osalejatel on erinev taust, võimaldab töö grupis osalejatel võrrelda ja seostada oma väljakutseid, taju ja takistusi teiste liikmetega. See aitab ennast kõrvalt vaadata ning anda laiem taust individuaal-coachingule. Ühtlasi võimendab grupitöö loovmeetodite tulemuslikkust.

Coachiv juhtimisstiil

Coaching ei toeta mitte ainult juhi enda arengut ja juhtimiskvaliteeti, vaid õpetab ka ise coachingu meetodeid ja vahendeid kasutades enda meeskonda arendavalt juhtima. Nii toetab juht oma töötajate arengut ja töö tulemuslikkust. Juba grupi-coachingu käigus saab iga osaleja osaliselt coachi rolli proovida.

Registreerumine

Anna enda huvist teada ja küsi järgmiste gruppide toimise aega!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.