Nii füüsilisel teekonnal kui ka äris sõltub tulemus eelkõige sellest, kui hästi suudame teadlikult enda tarkuse, tunded ja keha koos toimima panna. See ongi see, mida meie meeskond pakub! Tänu sellele, et meie oskused ja kogemused on võrdlemisi erinevad, aitame Sul ühtviisi töötada nii emotsionaalsete kui ratsionaalsete valdkondadega.

Jaano Inno

Olen teemantide lihvija. Ma märkan juhte, kellel on soov saavutada midagi tähenduslikku. Teekond võidule pole aga kerge – siht hägustub, meeskond väsib ja tekivad pinged. Organisatsiooni treenerina on minu roll aidata eesmärgi fookus terav ja ahvatlev hoida ning toetada meeskonna sisemiste ressursside leidmist. Meeskond õnnestub, kui tal on ühine innustav võidetav mäng!

Minu praktiline juhi kogemus on kujunenud silmapaistvates firmades Starman, If Kindlustus, Äripäeva Akadeemia, Baltcom, Telema, Regio/Reach-U ja TNS Emor. Lisaks olen oma teadmisi konsulteerides ja koolitades edasi andnud alates 1996. aastast Invictas, EBS-is ja mujal.

Tänu analüütilisele haridusele lähenen asjadele süstemaatiliselt, seda ka meeskonnatöö ja organisatsioonikultuuri arendamisel. 

Olen juhtimiskonsultant firmas Empowerment.

jaano.inno@gmail.com
+372 507 2881

Leiad mind ka LinkedIn’ist:

Kaili Inno

Mina olen muusikaterapeut ja loovkoolitaja, kelle jaoks on muusika sundimatu, kuid mõjus viis eneseavastamise ja isiksuse arengu teel.

Muusika puudutab igaüht ja võib pakkuda turvalist mittesõnalist eneseväljendust. Muusikateraapia protsess annab inimesele võimaluse avastada ka enda varjatud külgi ning aitab luua inimestele arenguks vajalikku turvatunnet ja tasakaalu.

Terapeudina näen ma, et tööl ainult ühe inimesega on väga piiratud mõju. Inimene on süsteemi osa – selleks, et ta saaks muutuda, peavad muutuma ka teda ümbritsevad, olgu selleks siis pere või meeskond. Süsteemsed psühhoteraapia meetodid võimaldavad mul aidata ka meeskondi – mõista ja muuta kogu suhete süsteemi, et suurendada iga inimese rahulolu ja tulemuslikkust.

Olen muusikaterapeut Muusikateraapia Keskuses.

kaili.inno@gmail.com
+372 502 0898

Leiad mind ka LinkedIn’ist: