Nii füüsilisel teekonnal kui ka äris sõltub tulemus eelkõige sellest, kui hästi suudame teadlikult enda tarkuse, tunded ja keha koos toimima panna. See ongi see, mida meie meeskond pakub! Tänu sellele, et meie oskused ja kogemused on võrdlemisi erinevad, aitame Sul ühtviisi töötada nii emotsionaalsete kui ratsionaalsete valdkondadega.

Jaano Inno

Mina olen pühendunud organisatsioonide tulemuste võimendamisele, olles nii juhi kui konsultandina taaskäivitanud äriüksuseid ja firmasid, mis on kaotanud ärilise sihi ning töövõime.

Minu praktiline juhi kogemus on kujunenud sellistes silmapaistvates firmades nagu Äripäeva Akadeemia, Telema, Regio/Reach-U, Starman, Baltcom, If Kindlustus ja TNS Emor. Lisaks olen oma teadmisi konsulteerides ja koolitades edasi andnud alates 1996. aastast Invictas, EBS-is ja mujal.

Tänu analüütilisele haridusele lähenen asjadele süstemaatiliselt, seda ka meeskonnatöö ja organisatsioonikultuuri arendamisel. 

Olen juhtimiskonsultant firmas Empowerment.

jaano.inno@gmail.com
+372 507 2881

Leiad mind ka LinkedIn’ist:

Kaili Inno

Mina olen muusikaterapeut ja loovkoolitaja, kelle jaoks on muusika sundimatu, kuid mõjus viis eneseavastamise ja isiksuse arengu teel.

Muusika puudutab igaüht ja võib pakkuda turvalist mittesõnalist eneseväljendust. Muusikateraapia protsess annab inimesele võimaluse avastada ka enda varjatud külgi ning aitab luua inimestele arenguks vajalikku turvatunnet ja tasakaalu.

Terapeudina näen ma, et tööl ainult ühe inimesega on väga piiratud mõju. Inimene on süsteemi osa – selleks, et ta saaks muutuda, peavad muutuma ka teda ümbritsevad, olgu selleks siis pere või meeskond. Süsteemsed psühhoteraapia meetodid võimaldavad mul aidata ka meeskondi – mõista ja muuta kogu suhete süsteemi, et suurendada iga inimese rahulolu ja tulemuslikkust.

Olen muusikaterapeut Muusikateraapia Keskuses.

kaili.inno@gmail.com
+372 502 0898

Leiad mind ka LinkedIn’ist:

Maarja Metstak

Loov-coaching on valdkond, mis seob minu jaoks teadmised ja kogemused tööst psühholoogia valdkonnast, loovteraapiatest ning ettevõtlusest. Finantsjuhina tean, et ettevõtte tervis peegeldub tema finantstulemustes, kuid terapeudina saan lisada, et ettevõtte tervis on tugevalt mõjutatud tema juhi ja töötajate tervisest.

Muusikaterapeudina oskan loovmeetodite abil kiiresti avada teemasid, milleni jõudmine muul viisil oleks keeruline. Samuti aidata leida lahendusi, mida liigse ratsionaliseerimise tagajärjel ei teadvustata.

Samasugused psühholoogilised protsessid, mis toimuvad indiviidi tasandil, peegelduvad ka meeskonna toimimises. Loov-coaching on hea võimalus teadvustada organisatsioonis toimuvat ning saada tõuge selliste muudatuste elluviimiseks, mis aitavad ettevõttel jõuda strateegiliste eesmärkideni.

maarja.metstak@gmail.com
+372 534 2045 7

Leiad mind ka LinkedIn’ist: